Ücretsiz Nakliye maliyeti 2 Çift/grup, 1.25G 1310/1550nm 3 KM BIDI SC SFP Modülü, 1.25G WDM SFP 3Km SC SFP Fiber Transceiver DDM Ile
₺276.62
Stok durumu: Stokta var

  • Birim Tipi: lot (2 Çift/lot)
  • Paket Boyutu: 12cm x 10cm x 5cm (4.72in x 3.94in x 1.97in)

Adet *
Sepete ekle
btn-share


ücretsiz Nakliye maliyeti 2 Çift/grup, 1.25G 1310/1550nm 3 KM BIDI SC SFP Modülü, 1.25G WDM SFP 3Km SC SFP Fiber Transceiver DDM Ile
not:
hakkında bize bir mesaj bırakın lütfen hangi marka sizin anahtarı uyumlu olduğunu. biz HUAWEI var, Cisco, H3C mevcut. isteğiniz gibi uyumlu SFP modülleri göndereceğiz.
özellikleri:
1.25 Gb/s Veri Bağlantıları kadar
sıcak-Takılabilir
tek SC konnektör
kadar üzerinde 3 km 9/125 m SMF
1310nm FP lazer verici
1550nm PIN fotoğraf-dedektörü
tek + 3.3 V Güç Kaynağı
izleme Arayüzü ile Uyumlu SFF-8472
düşük güç dağılımı
endüstriyel/Genişletilmiş/Ticari çalışma sıcaklığı aralığı:-40 ° C ila 85 ° C/-5 ° C 85 ° C/-0 ° C ila 70 °C Sürümü mevcut
RoHS uyumlu ve Kurşunsuz
uygulamalar:
1000Base-LX Ethernet
Metro/Erişim Ağları
1×Fibre Kanal
diğer Optik Bağlantılar
açıklama
SFP alıcı-vericiler, yüksek performanslı, maliyetli modül var hangi bir tek SC optik arayüz. onlar uyumlu ile Küçük Form Faktörü Takılabilir Çok Kaynak Anlaşması (MSA) ve Dijital teşhis fonksiyonları SFF-8472 belirtilen telli seri veri yolu üzerinden. bir PIN alıcı ve verici alıcı bölümü kullanır 1310 nm AP lazer kullanır, bu modül 1000Base-LX sağlamak budge 12dB kadar bağlantı Ethernet 3 km uygulama.

  • Uyumlu: Mikrotik,Cisco,H3C,D -Link,HP,TP-link,IBM,Huawei
  • Bağlayıcı Tipi: LC/APC
  • Marka Adı: Saint Jason
  • Model Numarası: 1.25G-SFP-3KM-SC-2
  • Ürün Uzunluğu: 1m
  • Lif Tipi: Tek Modlu
  • fiber type: SM or MM
  • place of origin: China
  • Wavelength: 850nm, 1310nm-1610nm
  • Customized: Free Logo
  • Transmission Rate: 155Mbps or 1.25G
  • Fiber Connector: LC,SC
  • Certification: CE,ROHS,ISO
  • Compatible: Cisco,HP,Huawei,3COM,Alcatel,Juniper,etc
  • Distance: 550M-80KM

Etiketler: Ucuz Ücretsiz Nakliye maliyeti 2 Çift/grup, 1.25G 1310/1550nm 3 KM BIDI SC SFP Modülü, 1.25G WDM SFP 3Km SC SFP Fiber Transceiver DDM Ile, Yüksek Kalite Ücretsiz Nakliye maliyeti 2 Çift/grup, 1.25G 1310/1550nm 3 KM BIDI SC SFP Modülü, 1.25G WDM SFP 3Km SC SFP Fiber Transceiver DDM Ile, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın